Analýza

Myslíte si, že investície do vašej web stránky boli dostatočne optimalizované a že z nich už nedokážete vyťažiť viac? Vďaka našim nástrojom dokážeme odhaliť aj ľahko prehliadnuteľné slabé miesta web stránky, zvýšiť jej efektívnosť, optimalizovať objednávkový proces a prehodnotiť efektivitu investícií do reklamy.

Web Audit - testovanie web stránok

Testovanie web stránok je neoddeliteľnou súčasťou pri tvorbe, ale aj redizajne stránok. Bez tohto procesu si nemôžeme byť istí, či web stránka funguje tak, ako by mala.

Správanie používateľov

Heatmapy sú skvelým nástrojom, ako zistiť správanie používateľov na vašej stránke. Pomocou tohto nástroja dokážeme odsledovať každý pohyb myši, kliknutia a scrolovania používateľov v reálnom čase.

Výstupy návštevnosti z Google Analytics

Pomôžeme vám zanalyzovať skupiny užívateľov, ktorí na vašu stránku klikajú, vyhodnotíme ich správanie sa na webe a navrhneme riešenia, vďaka ktorým lepšie zacielite svoju reklamu a zároveň naplníte očakávania svojich klientov.

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Rozhodne bolo nutné založiť web stránku, nakoľko je to najjednoduchšia a najrozšírenejšia forma vyhľadania služby, akú práve my poskytujeme. S webovou stránkou od Webring som veľmi spokojná, rovnako s jej grafickým prevedením.”

Erika Dvořáková (Stavebná firma BOLDA, s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie