Výstupy návštevnosti z Google Analytics

Jedným z faktorov úspešného podnikania je aj dostatočné povedomie o svojich zákazníkoch. Pomôžeme vám zanalyzovať skupiny užívateľov, ktorí na vašu stránku klikajú, vyhodnotíme ich správanie sa na webe a navrhneme riešenia, vďaka ktorým lepšie zacielite svoju reklamu a zároveň naplníte očakávania svojich klientov.

Čo je Google Analytics?

Ide o analytický nástroj, ktorý slúži na meranie a optimalizáciu cieľov web stránky. Vďaka službe Google Analytics sa dopracujete k informáciám napr. o tom, ako a kde sa o vás klienti dozvedeli, koľko času strávili na vašich stránkach, prípadne ktorý produkt na vašich stránkach najčastejšie prezerali. Google Analytics ponúka množstvo zaujímavých výstupov, ktoré sú jednoduché a prehľadné nielen pre marketingových pracovníkov, ale aj pre bežných užívateľov.

návštevnosť z Google Analytics

Zverte meranie vášho webu do naších rúk

Vytvoríme vám vlastný účet a spolu s vami budeme sledovať návštevnosť vašich stránok a správanie sa vašich zákazníkov. Vyriešime za vás webovú analýzu, poskytneme a vyhodnotíme dáta, ktoré umožnia s prehľadom sledovať vytýčené obchodné ciele spoločnosti. Vďaka zisteniam presnejšie zacielime reklamu, strategicky posilníme marketingové aktivity.

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Naša nová web stránka od spoločnosti Webring je presne taká, akú som si predstavoval. Zjednodušila mi prácu, zákazníci nájdu na nej všetky údaje a obchodní partneri ju pochválili. Termíny boli vždy dodržané podľa dohody. Som veľmi spokojný.”

Martin Tančák (ASTA-KE s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie