Správanie používateľov

Heatmapy predstavujú nástroj, vďaka ktorému dokážeme ľahko zanalyzovať správanie sa užívateľov na vašich stránkach. Pomocou tohto nástroja zistíme, či vaši návštevníci klikajú viac na texty, obrázky, odkazy alebo tzv. mŕtve miesta na stránke. Dokážeme tak definovať slabé a silné stránky vášho webu a navrhnúť vám vhodné riešenia optimalizácie vašej web stránky.

Ako to funguje?

Na vašu stránku nasadíme merací kód, ktorý bude sledovať správanie sa návštevníkov. Všetky zozbierané dáta spracujeme pomocou softwaru do prehľadnej vizuálnej mapy. Tá pozostávajúca s niekoľkých farebných zón, ktoré presne definujú, ktoré časti vašej stránky sú najviac či najmenej prezerané. Vďaka týmto informáciám vám stránku dokážeme zoptimalizovať tak, aby vaši návštevníci klikali tam, kde si to želáte Vy.

Čo dokážeme odsledovať:

Príklad vizualizácie

Správanie používateľov

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Zavedením webu od štúdia Webring bol vyriešený problém vysokých nákladov inej formy reklamy a zvýšenie dostupnosti informácií pre koncového zákazníka v rámci celého Slovenska. Hlásia sa aj noví klienti.”

Miroslav Gramata (BET-ROCK s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie