Marketing na internete

Potrebujete urobiť svojej stránke kvalitnú propagáciu alebo reklamu? Pomôžeme vám zviditeľniť sa.Vieme, že web stránku nestačí len vytvoriť. Je potrebné, aby bola navštevovaná a reflektovala skutočný obraz vašej spoločnosti.

Navrhli sme pre vás niekoľko metód, pomocou ktorých dosiahnete vami vytýčený cieľ.

Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Chcete, aby ste sa vo výsledkoch vyhľadávania nachádzali na prvých miestach? Optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) je výborným spôsobom, ako sa zviditeľniť. Zahŕňa úpravu on-page a off-page faktorov web stránky tak, aby ste sa po zadaní požiadavky vo vyhľadávači nachádzali na prvých miestach. Výsledkom je zvýšené povedomie o vás a tým aj zvýšenie návštevnosti vašich stránok.

Reklama na Google

Zviditeľniť sa môžete aj prostredníctvom reklamy vo vyhľadávačoch. Systém Google AdWords vás spojí s novými zákazníkmi v momente, keď hľadajú informácie o vás či vašich produktoch. Vytvoríme vám vlastnú reklamu, vhodne vyberieme kľúčové slová, ktoré vám pomôžu zacieliť reklamu na správne publikum.

Reklama na Facebooku

Facebook je v súčasnosti najväčšou sociálnou sieťou, ktorú dnes využívajú aj mnohé spoločnosti. Na Slovensku využíva túto sieť aktívne až 1.500.000 používateľov. Spropagujte svoju firmu, službu alebo produkt na Facebooku a spojte ich efektívne s našimi skúsenosťami.

Reklama cez sieť ETARGET

ETARGET je dodávateľom cielenej internetovej reklamy. Spoločnosť pôsobí na Slovensku a v ďalších okolitých krajinách. Svojim klientom poskytuje možnosť zobrazovania svojho odkazu na rozrastajúcej sa sieti partnerských informačných a vyhľadávacích portálov.

Registrácia do katalógov

Máme skúsenosti s registráciou stránok do katalógov a portálov. Nechajte túto službu na nás. Vašu web stránku sme schopní zaregistrovať do 1 pracovného dňa a ručíme za pozitívny výsledok.

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Nový web od firmy Webring sa osvedčil, je jednoduchý pre klientov, rýchlo sa načíta. Stále získavame nových klientov a máme slušnú návštevnosť. Každá naša pripomienka bola bez odkladu zapracovaná. Spokojnosť nadmieru.”

Marek Urda (STI traders s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie