Reklama cez ETARGET

ETARGET je dodávateľom cielenej internetovej reklamy. Svojim klientom poskytuje možnosť zobrazovania svojho odkazu na rozrastajúcej sa sieti partnerských informačných a vyhľadávacích portálov.

Výhody ETARGET reklamy

Možnosť zadať kľúčové slová, na základe ktorých sa reklama zobrazí na prednostných pozíciach vo vyhľadávaní, v katalógu alebo pri článkoch (Hospodárske noviny, Živě, Pravda, SME, SZM, Zoznam atď.). Takto je zaručené, že reklamu uvidí správna cieľová skupina.

Umiestnenie reklamy

Reklama sa zobrazuje na prvých miestach vo vyhľadávačoch a v katalógoch, ktoré návštevníkov privedú na vaše stránky. Alebo pod/vedľa článkov pri spravodajských portáloch ako kontextové odkazy.

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Nový web od firmy Webring sa osvedčil, je jednoduchý pre klientov, rýchlo sa načíta. Stále získavame nových klientov a máme slušnú návštevnosť. Každá naša pripomienka bola bez odkladu zapracovaná. Spokojnosť nadmieru.”

Marek Urda (STI traders s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie