O nás

Web dizajnérske štúdio Webring vzniklo z potreby ponúknuť slovenským firmám vyššiu kvalitu v oblasti tvorby a propagácie web stránok. Našim hlavným cieľom a jediným meradlom úspechu je spokojnosť našich zákazníkov.

Viac o štúdiu Webring

Prečítajte si viac o našom štúdiu. Zistite, na čo je zamerané, pre koho tvorí web stránky, aké ponúka výhody a čím sa odlišuje od iných spoločností.

Naše výhody

Prezentujeme sa výhodami, ktorými sa skutočne odlišujeme od iných web designových spoločností. Stránky tvoríme najmodernejšími technológiami (XHTML a CSS) s presne cieleným obsahom, ktoré sú priateľské ku vyhľadávačom, ľahko použiteľné s jasnou navigáciou, príjemným grafickým designom a rýchlym načítaním stránky.

Naši klienti o nás

Aby sme sa kvalitou našich služieb nechválili sami, požiadali sme našich klientov o vyjadrenie, ako boli spokojní s prácou a výsledkami na ich weboch.

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Štúdio Webring nám vytvorilo web, ktorý sa páči všetkým, je prehľadný, od spustenia nám stúpol počet zákazníkov a stále sme na prvých priečkach vo vyhľadávačoch. Návštevnosť je stále nadpriemerná. Jednoznačne odporúčam.”

Eli Kravcová (ALEKO agency, s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie