Naše výhody

Zostavili sme pre vás tabuľku, kde si môžete porovnať, akou kvalitou sa prezentujeme a čo vám ponúkajú iní.

Výhody od nás

Bežná konkurencia

Rýchlosť

Využívame moderné webové technológie XHTML a CSS, vďaka ktorým sa vaša webová prezentácia načíta a zobrazí najrýchlejšie ako to je možné.

Pomalosť

Zastarené technológie HTML 4, ktoré používa drvivá väčšina konkurenčných spoločností, spomaľujú zobrazenie www stránok a prácu s nimi!

Prehľadnosť

Naše weby majú jednoduchú navigáciu a prehľadnú grafiku. Návštevníci sa budú na webe ľahko orientovať, rýchlo nájdu, čo hľadajú a web si obľúbia.

Neprehľadnosť

Neprehľadné a zložité web stránky, zbytočne preplnené informáciami a grafickými prvkami, v spleti ktorých sa zákazník stratí!

Použiteľnosť

Sledujeme trendy vo webových riešeniach a každý web navrhujeme podľa najmodernejších zásad použiteľnosti (usability).

Nepoužiteľné stránky

Stále sa možno stretnúť so stránkami, ktorých tvorcovia nič netušia o informačnej architektúre a navigácii na webe!

Pekný grafický design

Kvalitný grafický design, zodpovedajúci vašim predstavám a firemnej identite, navrhne náš skúsený grafik.

Zložitý design

Farebný, blikajúci a skákajúci design, ktorý je navyše dátovo obsiahly a spomaľuje stránky, je veľmi nevhodný pre web!

100% kompatibilita

Webové prezentácie od nás sa korektne zobrazia vo všetkých najpoužívanejších prehliadačoch. Internet Explorer, Mozilla, Opera, Safari sú pre nás samozrejmosťou.

Neúplná kompatibilita

Je nepríjemné vysvetľovať klientovi, ktorý si chce prezrieť vaše stránky vo svojej obľúbenej Mozille, prečo nefunguje a prečo sa nezobrazí ponuka vašich produktov a služieb.

Optimalizácia kódu pre vyhľadávače (SEO)

Moderný kód webu, ktorý používame, oddeľuje grafiku od informácií. Vzniká tak štruktúrovaný dokument, ktorý nesie triedené informácie.

90% web štúdií netuší čo je SEO!

Bez vhodnej optimalizácie stránok pre vyhľadávače musíte vynakladať nemalé finančné prostriedky, aby ste udržali odkaz na vaše stránky na prvých pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania.

Štandardy dodržujúci XHTML kód

vaše stránky sa zobrazia každému, či už si prezeráte váš web na mobilnom telefóne, smartfóne alebo tablete. Problém nemajú ani nevidiaci na svojich čítacích zariadeniach.

Zlé dodržiavanie štandardov

Zastaraný HTML kód nie je vhodný pre čítacie zariadenia pre nevidiacich, nezobrazíte stránku ani na mobilnom telefóne a ani na tablete. Zväčša sú takéto stránky navrhnuté iba pre jediný majoritný prehliadač - IE a pod inými www prehliadačmi nebežia.

Zapamätateľné adresy URL

www.firma.sk/kontakt/ Takýto zrozumiteľný odkaz môžete nadiktovať aj do telefónu a najmä, vďaka takejto optimálnej adresácii vás lepšie nájdu vyhľadávače a zaradia vyššie vo výsledkoch vyhľadávania!

NEzapamätateľné adresy URL

Skúste si zapamätať, nadiktovať do telefónu alebo uverejniť v médiách odkaz na váš web v tvare www.firma.sk/nazov_dev
/generate_page.php3?
page_id=57

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Zavedením webu od štúdia Webring bol vyriešený problém vysokých nákladov inej formy reklamy a zvýšenie dostupnosti informácií pre koncového zákazníka v rámci celého Slovenska. Hlásia sa aj noví klienti.”

Miroslav Gramata (BET-ROCK s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie