Viac o štúdiu Webring

Sme web dizajnové štúdio, v ktorom tvoríme a propagujeme web stránky hlavne pre malé a stredné firmy. Týmto firmám pomáhame presadiť ich produkty a služby na internetovom poli.

Prečo si vybrať nás?

Prezentujeme sa výhodami, ktorými sa skutočne odlišujeme od iných web designových spoločností. Stránky tvoríme najmodernejšími technológiami (XHTML a CSS) s presne cieleným obsahom, ktoré sú priateľské ku vyhľadávačom, ľahko použiteľné s jasnou navigáciou, príjemným grafickým designom a rýchlym načítaním stránky.

Naši klienti

Sme otvorení každému, kto má záujem rozbehnúť svoj vlastný online projekt, nezáleží na tom či je to začiatočník, alebo už má nejaké skúsenosti. Máme veľký záujem na úspechu našich klientov, dobré výsledky sú presvedčivejšie ako naše portfolio.

Ceny

Naše ceny sú jasné, presné, odôvodnené a férové. Na rozdiel od iných, my nemáme poplatky za čas. U nás vždy platíte za finálny produkt, nikdy nie za čas, ktorý sme na projekte strávili. Vždy stanovíme konečnú sumu ešte pred začatím práce.

Profesionálne hľadisko

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Na našu novú stránku máme len kladné ohlasy od klientov a pochvalné uznania zo strany odbornej verejnosti. Spolupráca pri tvorbe stránky bola veľmi podnetná a už sme odporučili služby Webring.sk našim partnerom.”

Rastislav Dvořák (STRECHY SK s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie