Redakčný systém

Hľadáte redakčný systém na správu vašich stránok? Chcete aktualizovať svoje stránky, ale neovládate HTML jazyk? Náš redakčný systém je určený na publikovanie a aktualizáciu údajov na web stránkach.

Jednoduchosť a rýchlosť

K ľahkému zvládnutiu práce s redakčným systémom vám postačia základné znalosti práce s internetom, nepotrebujete vedieť programovať. Jednoducho a rýchlo sa naučíte spravovať obsah webu bez potreby zaškolenia.

Každá verzia obsahuje rôznu funkcionalitu, ktorá je zabalená do tzv. modulov. Redakčný systém je vďaka tomu cenovo prístupný a flexibilný. Poskytuje veľa unikátnych vlastností, zvládne správu rozsiahlych webových prezentácií a požiadavky najnáročnejších klientov.

Ušetríte čas a peniaze

S redakčným systémom si spravujete web úplne sami. Je to skutočne jednoduché a rýchle. Od teraz už nemusíte platiť za drahé aktualizácie webu externým webdizajnérskym firmám. Redakčný systém ušetrí čas potrebný na pridávanie a správu obsahu na webe. Jedným klikom si zaktualizujete texty, pridáte obrázky, zašlete informácie o produktoch klientom.

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Rozhodne bolo nutné založiť web stránku, nakoľko je to najjednoduchšia a najrozšírenejšia forma vyhľadania služby, akú práve my poskytujeme. S webovou stránkou od Webring som veľmi spokojná, rovnako s jej grafickým prevedením.”

Erika Dvořáková (Stavebná firma BOLDA, s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie