Služby ponúkané spoločnosťou Webring

Webdesign

Nechajte si vytvoriť profesionálnu web stránku pomocou technológií XHTML a CSS. Väčšina web dizajnérskych spoločností tvorí stránky zastaralým a už prežitým tabuľkovým spôsobom. My sme iní. Dodržiavame štandardy konzorcia W3C pre tvorbu internetových prezentácií.

Marketing

Potrebujete urobiť svojej stránke kvalitnú propagáciu alebo reklamu? Pomáhame spoločnostiam zviditeľniť sa. Je potrebné, aby vaša bola navštevovaná a reflektovala skutočný obraz vašej spoločnosti.

Analýza

Ste si istí, že vaša stránka a investície do nej sú správne optimalizované a nedá sa z z nich vyťažiť viac? Našimi nástrojmi dokážeme odhaliť slabé miesta web stránky, zvýšiť efektívnosť, optimalizovať objednávkový proces, zanalyzovať existujúcu návštevnosť a prekontrolovať efektivitu investícií do reklamy.

Webhosting

Ste začínajúci web dizajnér a hľadáte webhosting pre vašu stránku? Ste webový programátor hľadajúci spojenie e-obchodu a databáz so stránkou a kvalitný webhosting?

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Naša nová web stránka od spoločnosti Webring je presne taká, akú som si predstavoval. Zjednodušila mi prácu, zákazníci nájdu na nej všetky údaje a obchodní partneri ju pochválili. Termíny boli vždy dodržané podľa dohody. Som veľmi spokojný.”

Martin Tančák (ASTA-KE s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie