Služby ponúkané spoločnosťou Webring

Webdesign

Nechajte si vytvoriť profesionálnu web stránku pomocou technológií XHTML a CSS. Väčšina web dizajnérskych spoločností tvorí stránky zastaralým a už prežitým tabuľkovým spôsobom. My sme iní. Dodržiavame štandardy konzorcia W3C pre tvorbu internetových prezentácií.

Marketing

Potrebujete urobiť svojej stránke kvalitnú propagáciu alebo reklamu? Pomáhame spoločnostiam zviditeľniť sa. Je potrebné, aby vaša bola navštevovaná a reflektovala skutočný obraz vašej spoločnosti.

Analýza

Ste si istí, že vaša stránka a investície do nej sú správne optimalizované a nedá sa z z nich vyťažiť viac? Našimi nástrojmi dokážeme odhaliť slabé miesta web stránky, zvýšiť efektívnosť, optimalizovať objednávkový proces, zanalyzovať existujúcu návštevnosť a prekontrolovať efektivitu investícií do reklamy.

Webhosting

Ste začínajúci web dizajnér a hľadáte webhosting pre vašu stránku? Ste webový programátor hľadajúci spojenie e-obchodu a databáz so stránkou a kvalitný webhosting?

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Na našu novú stránku máme len kladné ohlasy od klientov a pochvalné uznania zo strany odbornej verejnosti. Spolupráca pri tvorbe stránky bola veľmi podnetná a už sme odporučili služby Webring.sk našim partnerom.”

Rastislav Dvořák (STRECHY SK s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie