Služby ponúkané spoločnosťou Webring

Webdesign

Nechajte si vytvoriť profesionálnu web stránku pomocou technológií XHTML a CSS. Väčšina web dizajnérskych spoločností tvorí stránky zastaralým a už prežitým tabuľkovým spôsobom. My sme iní. Dodržiavame štandardy konzorcia W3C pre tvorbu internetových prezentácií.

Marketing

Potrebujete urobiť svojej stránke kvalitnú propagáciu alebo reklamu? Pomáhame spoločnostiam zviditeľniť sa. Je potrebné, aby vaša bola navštevovaná a reflektovala skutočný obraz vašej spoločnosti.

Analýza

Ste si istí, že vaša stránka a investície do nej sú správne optimalizované a nedá sa z z nich vyťažiť viac? Našimi nástrojmi dokážeme odhaliť slabé miesta web stránky, zvýšiť efektívnosť, optimalizovať objednávkový proces, zanalyzovať existujúcu návštevnosť a prekontrolovať efektivitu investícií do reklamy.

Webhosting

Ste začínajúci web dizajnér a hľadáte webhosting pre vašu stránku? Ste webový programátor hľadajúci spojenie e-obchodu a databáz so stránkou a kvalitný webhosting?

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Štúdio Webring nám vytvorilo web, ktorý sa páči všetkým, je prehľadný, od spustenia nám stúpol počet zákazníkov a stále sme na prvých priečkach vo vyhľadávačoch. Návštevnosť je stále nadpriemerná. Jednoznačne odporúčam.”

Eli Kravcová (ALEKO agency, s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie