Web audit - testovanie web stránok

Testovanie web stránok je neoddeliteľnou súčasťou pri tvorbe, ale aj redizajne stránok. Bez tohto procesu si nemôžeme byť istí, či web stránka funguje tak, ako by mala.

Kto by si mal nechať otestovať svoju stránku?

Ak si myslíte, že vaša web stránka nedosahuje také výsledky, aké boli od nej očakávané, je čas zistiť, kde je problém. Medzi najčastejšie chyby patrí zlá navigácia stránok, pomalé načítavanie stránky, nekompatibilita s prehliadačmi, neprispôsobenie sa vyhľadávačom.

Čo je cieľom testovania web stránok?

Cieľom tohto testu je presne zistiť, opísať, poradiť sa a nájsť riešenie, ako odstrániť nedostatky, ktoré sa na webovej stránke nachádzajú.

Aký výsledok môžete očakávať po testovaní?

Ukáže, čo je potrebné urobiť, aby bola stránka prístupná aj pre zrakovo postihnutých a správne sa zobrazovala vo všetkých vyhľadávačoch. Naznačí spôsob, ktorým dosiahneme, aby bola vhodne optimalizovaná pre vyhľadávače, t.j., aby si vylepšila svoje pozície vo vyhľadávačoch. Ak sa stránka na prvých miestach vo vyhľadávačoch nenachádza, ako keby na internete ani neexistovala.

Ktoré oblasti si môžete nechať otestovať?

Na vašich web stránkach prevedieme:

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Nový web od firmy Webring sa osvedčil, je jednoduchý pre klientov, rýchlo sa načíta. Stále získavame nových klientov a máme slušnú návštevnosť. Každá naša pripomienka bola bez odkladu zapracovaná. Spokojnosť nadmieru.”

Marek Urda (STI traders s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie