Webdesign

V dnešnom informačnom svete by mala mať každá obchodná spoločnosť profesionálnu web stránku na internete. Zhotovíme vám príťažlivú a zároveň funkčnú firemnú prezentáciu, ktorá bude ľahko použiteľná, prístupná a priateľská k vyhľadávačom.

Vyberte si z našej ponuky služieb, ktoré by vám pomohli vyriešiť váš problém.

Tvorba web stránok

Nechajte si vytvoriť profesionálnu web stránku pomocou technológií XHTML a CSS. Väčšina web dizajnérskych spoločností tvorí stránky zastaralým a už prežitým tabuľkovým spôsobom. My sme iní. Dodržiavame štandardy konzorcia W3C pre tvorbu internetových prezentácií.

Tvorba mobilných verzií webových stránok

Nemáte ešte vytvorenú mobilnú verziu vašej webovej stránky? Je najvyšší čas, aby ste tak urobili. Internet v mobile dnes využíva až tretina Slovákov, a preto by ste sa nemali spoliehať len na klasických počítačových návštevníkov.

Redesign web stránok

Máte pocit, že konkurencia má kvalitnejšie stránky ako Vy? Má ich stránka prívetivejší design, rýchlejšie sa načítava a ľahšie používa? Je čas na zmenu. Prerobíme vašu web stránku tak, aby skutočne odrážala obraz vašej spoločnosti a aby sa návštevníci na ňu radi vracali.

Redakčný systém

Hľadáte redakčný systém na správu vašich stránok? Chcete aktualizovať svoj web, ale neovládate HTML jazyk? Náš redakčný systém je určený na publikovanie a aktualizáciu údajov na web stránkach.

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Ohlasy na našu novú web stránku od štúdia Webring boli pozitívne a odhadujem, že na základe našej novovytvorenej web stránky sa zvýšili výkony firmy o 15%. Už som odporučil služby štúdia Webring aj mojim obchodným partnerom.”

Róbert Grigeľ (NEOKOV)

Vybrané referencie

referencie