Tvorba mobilných verzií webových stránok

Nemáte ešte vytvorenú mobilnú verziu vašej webovej stránky? Je najvyšší čas, aby ste tak urobili. Internet v mobile dnes využíva až tretina Slovákov, a preto by ste sa nemali spoliehať len na klasických počítačových návštevníkov. Prinášame vám niekoľko informácií, prečo je dôležité prispôsobiť vašu stránku webovému rozhraniu v mobilných telefónoch.

Prehľad faktov

Ako vytvoriť príťažlivú webovú stránku v mobilnom telefóne?

Dôležitým faktom pri tvorbe mobilnej verzie web stránky je uvedomenie si skutočnosti, že používatelia mobilných telefónov sa na internete správajú inak ako počítačoví návštevníci. Internet v mobile využívajú zvyčajne na rýchle vyhľadanie informácií z miesta, kde sa momentálne nachádzajú. Po získaní potrebnej informácie stránku okamžite opúšťajú, čas strávený na internete v mobilnom telefóne je preto výrazne kratší ako čas klasického počítačového užívateľa.

Stránka preto musí byť:

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Nový web od firmy Webring sa osvedčil, je jednoduchý pre klientov, rýchlo sa načíta. Stále získavame nových klientov a máme slušnú návštevnosť. Každá naša pripomienka bola bez odkladu zapracovaná. Spokojnosť nadmieru.”

Marek Urda (STI traders s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie