Použiteľnosť web stránok

Použiteľnosť web stránky je určená spokojnosťou užívateľa, ľahkosťou pochopenia, schopnosťou užívateľa zapamätať si jej organizáciu a funkcie, efektivitou, výkonnosťou a nízkou pravdepodobnosťou výskytu omylov pri používaní stránky (napr. pri hľadaní potrebných informácií alebo pri vykonávaní komerčných operácií).

Čo nesmie chýbať použiteľným stránkam?

Prečo je použiteľnosť dôležitá?

Použiteľná stránka zvyšuje spokojnosť užívateľov, schopnosť zapamätať si organizáciu stránky, redukuje omyly a vedie k zefektívneniu používania.

Použiteľnosť však nie je jediným dôležitým aspektom stránky. Obsah, funkčnosť a popularita tiež prispievajú k úspechu stránky. Ak užívateľ môže robiť s dvoma rôznymi stránkami tie isté veci, určite si vyberie tú, ktorá je efektívnejšia, výkonnejšia a viac uspokojivá.

Použiteľnosť a Webring

Špecializujeme sa na tvorbu použiteľných stránok. Už počas tvorby web stránky myslíme na to, aby aj priemerná osoba s priemernými intelektuálnymi schopnosťami a skúsenosťami s používaním internetu, dokázala ľahko nájsť informáciu alebo napríklad vyplniť objednávku.

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Štúdio Webring nám vytvorilo web, ktorý sa páči všetkým, je prehľadný, od spustenia nám stúpol počet zákazníkov a stále sme na prvých priečkach vo vyhľadávačoch. Návštevnosť je stále nadpriemerná. Jednoznačne odporúčam.”

Eli Kravcová (ALEKO agency, s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie