Použiteľnosť web stránok

Použiteľnosť web stránky je určená spokojnosťou užívateľa, ľahkosťou pochopenia, schopnosťou užívateľa zapamätať si jej organizáciu a funkcie, efektivitou, výkonnosťou a nízkou pravdepodobnosťou výskytu omylov pri používaní stránky (napr. pri hľadaní potrebných informácií alebo pri vykonávaní komerčných operácií).

Čo nesmie chýbať použiteľným stránkam?

Prečo je použiteľnosť dôležitá?

Použiteľná stránka zvyšuje spokojnosť užívateľov, schopnosť zapamätať si organizáciu stránky, redukuje omyly a vedie k zefektívneniu používania.

Použiteľnosť však nie je jediným dôležitým aspektom stránky. Obsah, funkčnosť a popularita tiež prispievajú k úspechu stránky. Ak užívateľ môže robiť s dvoma rôznymi stránkami tie isté veci, určite si vyberie tú, ktorá je efektívnejšia, výkonnejšia a viac uspokojivá.

Použiteľnosť a Webring

Špecializujeme sa na tvorbu použiteľných stránok. Už počas tvorby web stránky myslíme na to, aby aj priemerná osoba s priemernými intelektuálnymi schopnosťami a skúsenosťami s používaním internetu, dokázala ľahko nájsť informáciu alebo napríklad vyplniť objednávku.

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Rozhodne bolo nutné založiť web stránku, nakoľko je to najjednoduchšia a najrozšírenejšia forma vyhľadania služby, akú práve my poskytujeme. S webovou stránkou od Webring som veľmi spokojná, rovnako s jej grafickým prevedením.”

Erika Dvořáková (Stavebná firma BOLDA, s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie