Prístupnosť web stránok

Prístupná web stránka je stránka bez bariér, ktorá plnohodnotne rešpektuje svojich užívateľov a nekladie im žiadne prekážky. Rešpektuje ich trvalé alebo dočasné zdravotné postihnutie, technické vybavenie a zručnosť.

Medzi handicapovaných užívateľov, ktorých je podľa prieskumov až 20%, patria:

Prístupnosť a použiteľnosť spolu úzko súvisia, nakoľko obe zvyšujú uspokojenie, efektivitu a účinnosť. Zatiaľ čo použiteľnosť je zameraná na to, aby užívatelia boli čo najspokojnejší s účinnou a efektívnou web stránkou, prístupnosť sa zameriava na to, aby stránka bola otvorená pre čo najväčší počet užívateľov.

Aké výhody má prístupná web stránka?

Prístupnosť sa stáva stále viac a viac výhodnejšia, pretože prístupná web stránka:

Prístupnosť a Webring

Prístupnosť je dôležitou súčasťou webovej stránky, vášho imidžu a návratnosti vašich nákladov. Táto investícia je príliš dôležitá na to, aby sa prehliadala. Nechajte nás najprv otestovať prístupnosť vašich stránok, aby sme zistili prehrešky voči pravidlám prístupnosti a urobili váš web dokonalý.

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Naša nová web stránka od spoločnosti Webring je presne taká, akú som si predstavoval. Zjednodušila mi prácu, zákazníci nájdu na nej všetky údaje a obchodní partneri ju pochválili. Termíny boli vždy dodržané podľa dohody. Som veľmi spokojný.”

Martin Tančák (ASTA-KE s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie