Prístupnosť web stránok

Prístupná web stránka je stránka bez bariér, ktorá plnohodnotne rešpektuje svojich užívateľov a nekladie im žiadne prekážky. Rešpektuje ich trvalé alebo dočasné zdravotné postihnutie, technické vybavenie a zručnosť.

Medzi handicapovaných užívateľov, ktorých je podľa prieskumov až 20%, patria:

Prístupnosť a použiteľnosť spolu úzko súvisia, nakoľko obe zvyšujú uspokojenie, efektivitu a účinnosť. Zatiaľ čo použiteľnosť je zameraná na to, aby užívatelia boli čo najspokojnejší s účinnou a efektívnou web stránkou, prístupnosť sa zameriava na to, aby stránka bola otvorená pre čo najväčší počet užívateľov.

Aké výhody má prístupná web stránka?

Prístupnosť sa stáva stále viac a viac výhodnejšia, pretože prístupná web stránka:

Prístupnosť a Webring

Prístupnosť je dôležitou súčasťou webovej stránky, vášho imidžu a návratnosti vašich nákladov. Táto investícia je príliš dôležitá na to, aby sa prehliadala. Nechajte nás najprv otestovať prístupnosť vašich stránok, aby sme zistili prehrešky voči pravidlám prístupnosti a urobili váš web dokonalý.

Zaujali sme vás?

Ak vás naša služba zaujala a chceli by ste o nej získať viac informácií, prípadne si ju objednať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať. V čo najkratšom čase pre vás vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku s ohľadom na vami zadané požiadavky.


*

*

*

*
políčka označené hviezdičkou (*) je povinné vyplniť

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Ohlasy na našu novú web stránku od štúdia Webring boli pozitívne a odhadujem, že na základe našej novovytvorenej web stránky sa zvýšili výkony firmy o 15%. Už som odporučil služby štúdia Webring aj mojim obchodným partnerom.”

Róbert Grigeľ (NEOKOV)

Vybrané referencie

referencie