Registrácia domén

Chcete za doménu zaplatiť čo najmenej? Alebo ju chcete dostať zadarmo? Ponúkame vám registráciu domén cez SuperWebhosting.sk, najväčšieho registrátora domén na Slovensku.

Overenie domény pre váš webhosting

Ak si chcete zaregistrovať NOVÚ doménu, overte si v tomto formulári, či je doména voľná.

www. .

Kompletné informácie a cena za Registráciu domén

Klasická cena domény je 16,60 € bez DPH.
Pripravili sme pre vás akciu Doména zadarmo a Doména za polovicu.

Doména zadarmo a Doména za polovicu

* Akcia doména zadarmo sa vzťahuje na registráciu novej domény spolu s objednaním webhostingovej služby MAXIMUM s ročným intervalom platieb.

** Akcia doména za polovicu sa vzťahuje na registráciu novej domény spolu s objednaním webhostingovej služby OPTIMUM s ročným intervalom platieb.

Akciové zľavy sú viazané na objednávku webhostingu. Preto pri registrácii domény zaplatíte vždy bežnú výšku poplatku. Zľavu vo výške 100%, resp. 50% z udržiavacieho poplatku, vám odpočítame z prvej faktúry za webhosting po uplynutí prvého mesiaca bezplatnej prevádzky.

Registrujte si svoju doménu ešte dnes !!!

Prejdite na stránky www.superwebhosting.sk, na ktorých sa dozvite viac informácií.

Nemáte ešte hotové stránky, ale chcete si zarezervovať meno vašej domény?

Neváhajte a zaregistrujte si teraz vašu doménu, aby si ju nezaregistroval niekto iný. Po prístupe na vašu stránku sa zobrazí iba štandardný oznam o tom, že doména je zaregistrovaná. Kedykoľvek v budúcnosti si môžete doobjednať niektorú z webhostingových služieb.

Mali by ste vedieť...

Neváhajte
nás kontaktovať

Naši klienti o nás

“Naša nová web stránka od spoločnosti Webring je presne taká, akú som si predstavoval. Zjednodušila mi prácu, zákazníci nájdu na nej všetky údaje a obchodní partneri ju pochválili. Termíny boli vždy dodržané podľa dohody. Som veľmi spokojný.”

Martin Tančák (ASTA-KE s.r.o.)

Vybrané referencie

referencie